Katkısız Ürünler, bitkisel ve hayvansal gıdaların ev yapımı veya fabrikasyon seri üretimi olsa dahi, raf ömrünü uzatmak, ürün tazeliğini korumak ve benzeri nedenler ile çeşitli kimyasal katkı ve koruyucu maddeler kullanmadan tamamen doğasına uygun bir biçimde üretilmiş ve hazırlanmış olmasıdır. Katkısız gıdalar doğal, organik, köy ve yöresel kategorilerimiz de sergilenen tüm ürünlerin genel adıdır. Üretim, yetiştirme, hasat, paketleme gibi süreçlerde her ne sebeple olursa olsun kesinlikle hiçbir kimyasal koruyucunun eklenmediği nadide ürünlerdir.

DAHA FAZLA OKU...

 

Katkısız Ürünler
Katkısız Ürünler

Çeşitleri / Nelerdir?

Katkısız Ürün Çeşitleri Nelerdir
Katkısız Ürün Çeşitleri Nelerdir

Gıda ürünlerinde seçenekler ve çeşitlilik çok fazladır. Önemli olan tercih ettiğiniz ve tüketeceğiniz gıda ürünlerinde koruyuculu ve katkılı herhangi bir kimyasal madde içermemesidir. Bu doğrultuda bizim tercih ettiğimiz ve sizlere sunduğumuz başlıca ana kategoriler aşağıdaki gibidir.

 • Katkısız Baharatlar
 • Katkısız Bakliyatlar
 • Katkısız Kırmızı Etler
 • Katkısız İçecekler
 • Katkısız Kahvaltılık Ürünler
 • Katkısız Konserveler
 • Katkısız Kuru Gıdalar
 • Katkısız Meyveler
 • Katkısız Sebzeler
 • Katkısız Sirkeler
 • Katkısız Süt Ürünleri
 • Katkısız Tahıllar
 • Katkısız Tatlılar
 • Katkısız Unlu Mamüller
 • Katkısız Yağlar

Fiyatları

Katkısız Ürün Fiyatları
Katkısız Ürün Fiyatları

Fiyatlar genel olarak market sistemlerinde fabrikasyon seri üretim, katkılı koruyuculu ve doğal, organik, katkısız şeklinde değişim göstermektedir. Ayrıca her fabrikasyon seri üretim şeklinde üretilen ürünler katkısız değildir algısı da yanlıştır. Tercih edilen ürün iyice araştırılmalı sağlığımız için doğal ve organik üretim aşamalarından geçmiş ürünler tercih edilmelidir. Organik ürünler üretimden paketlenme aşamasına kadar denetimli ve sertifikalı ürünler olduğundan fiyat olarak biraz daha pahalıdır. Doğal ürünlerde denetim ve sertifika süreci olmadığından fiyatlar daha makul ölçülerdedir. Tüm gıda ürünleri kendi alanlarına göre arz / talep dengesi, üretim yoğunluğu, kalite, tarımsal üretim ve gıda sanayi şartları, ülke ekonomisi, yıllık hava şartları, iklim gibi faktörlere bağlı olarak fiyat değişimleri göstermektedir. 2020 yılı için Katkısız Ürünler kategorimizdeki alt kategori ürünlerimizi inceleyerek tüm ürünlerin fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Firmaları / Markaları

Katkısız Ürün Firmaları Markaları
Katkısız Ürün Firmaları Markaları

Son yıllarda tüm dünyada yaşanan yoğun sağlık sorunları, gıda ürünlerinin yetiştirilmesi ve yapılmasında kullanılan kimyasalların ifşa olması, doğal, organik, katkısız gibi gıda ürünlerinin araştırılması ve tercih edilmesi önemli ölçüde artış göstermiştir. Bu sebeple özellikle gıda ürünlerinde birçok gıda firması, marka tarım ve hayvancılık yapan çiftçilerimiz aslında en başında olması gerektiği gibi geç kalınmış olsa bile doğal ve organik gıda üretimine ağırlık vermişlerdir. Şu anda dünyada ve ülkemizde doğal, organik gıda üretimi haklı olarak önemli ölçüde artmış ve gelecekte vatandaşlarımızın tamamen bu yönde tercihlerini yapacaklarına inanıyoruz.

Pazarı

Katkısız Ürünler Pazarı
Katkısız Ürünler Pazarı

Pazarlar ülkemizin önemli kültür değerlerinden biri olmaya devam ederken, çeşitli köylerimiz ve yörelerimizde üretilen katkısız ürünler içinde bir teşhir alanına sahip olmuştur. Birçok pazarda bin bir çeşit ürün sergilense de özellikle doğal, katkısız ve yöresel ürünleri sorgulamanızı ve tercih etmenizi önermekteyiz. Ayrıca yoğun İnternet ve mobil cihaz kullanımı da çok sayıda sanal pazarlar oluşmasına büyük ölçüde katkı sağlamış ve geliştirmiştir. Güvenli ve doğru satıcıları tercih ederek e-ticaret alanında da doğru ürünleri bulabilirsiniz.

Satış / Satın Al

Katkısız Ürünler Satış Satın Al
Katkısız Ürünler Satış Satın Al

Firmamız misyon ve konsept yapısı ile doğal, organik, katkısız, köy ve yöresel ürünlerin temini ve satışını kendine bir vizyon olarak görev edinmiştir. Amacımız tabi ki ticaretle birlikte sağlıklı ve mutlu yeni nesillere gerçek, hakiki, temiz gıda ürünlerini ulaştırmaktır.

Toptan

Katkısız Ürünler Toptan
Katkısız Ürünler Toptan

Her vatandaşımıza perakende olarak ulaştırdığımız tüm ürünlerimiz kurumsal müşterilerimizin de beğenisine sunulmaktadır. Kurumsal talepleriniz için iletişim seçeneklerimiz’den bize ulaşabilir, bu doğal yolda dürüst bir ticaretle bizlere eşlik edebilirsiniz.

WhatsApp WhatsApp Destek