Köy Ürünleri, cennet ülkemizin onlarca yöre ve bölgesinden binlerce köylerine ait tamamen geleneksel yöntemlerle üretilen ve hazırlanan doğal gıda ürünleridir. Bu ürünler seri üretim halinde üretilen fabrikasyon ürünlerin aksine, nadide köylerimizde tamamen doğal şartlar ve koşullarla, eski usul geleneksel yöntemlerle, sabır ve emekle elde edilen ürünlerdir. Üretim ve yapılışında hiçbir şekilde kimyasal katkı ve koruyucu madde kullanılmaz. En güzel köylerimizin hakiki ürünleri Online Mağazamızda hizmetinizdedir.

DAHA FAZLA OKU...

 

köy ürünleri
köy ürünleri

Pazarı

Köy Ürünleri Pazarı.jpg
Köy Ürünleri Pazarı.jpg

Ülkemizin hemen hemen tüm şehirlerinde çeşitli bölgelerde kurulan pazarlar vatandaşlarımız için birçok seçenek sunmakla beraber, ayrıca kültür mirasımıza büyük ölçüde manevi katkı sağlamaktadır. Bunun yanı sıra gerçek üreticiler ve emektarlarımız için hem geçim kaynağı olmuş hem de emeklerinin karşılığını almak adına bir ticaret fırsatı oluşturmuştur. Geleneksel pazarlarımızı desteklemekle beraber son yıllarda ciddi artış gösteren İnternet ve mobil cihaz kullanımı bu pazarları e-ticaret alanına da yönlendirmiş durumdadır. Doğal ürün yapısı ve pazar kültürü mirasımızı bozmadan teknolojiye entegre olmak ve geliştirmek çok önemli bir adım olup, aynı zamanda ülkemizi ve ürünlerimizi dünya pazarlarında tanıtmak için büyük bir fırsattır. Ayrıca sanal pazarlar vatandaşlarımız için büyük kolaylıklar sağlamakla beraber, çeşitlilik ve gerçek fiyat bilgisine ulaşmayı da mümkün kılmaktadır.

Toptan

Köy Ürünleri Toptan
Köy Ürünleri Toptan

Firmamız misyon ve konsept yapısı itibarı ile %100 dürüst bir ticaret anlayışıyla hakiki ürünleri hakiki fiyatlarla müşterilerine sunmayı hedeflemiştir. Hakikaten bin bir zorluklarla araştırılan, incelenen, takibi yapılan, analiz edilen kısacası en iyi hakiki ve gerçek ürünlere ulaşmak için yoğun gayret içerisinde olan firmamız perakende olarak satışını yapmakta olduğu ürünleri toptan olarak’ta kurumsal müşterilerine sunmaktadır.

Satmak

blank
Köy Ürünleri Satmak

Öncelikle bu tarih kokan ürünleri satmak, vatandaşlarımıza eski zamanları sıcak bir tebessümle hatırlatmak tarif edilemez mükemmel bir duygu. Ancak bu ürünlerin %100 doğalını, gerçeğini ve hakikisini araştırmak, bulmak, analizini yapmak, takip etmek, pazarlamak üretim ve yetiştirilmesinden daha zorlu bir süreçtir. Fiziki mağazalarda bu işlem biraz daha kolay olup tedarik ve ulaştırma süreçleri bir hayli sıkıntılıdır. Fakat bu işe yürekten bağlıysanız, amacınız sadece para kazanmaktan ziyade en doğal ve en iyisini bulmaksa doğru yazıyı okuyorsunuz ve doğru yerdesiniz. Aramıza hoş geldiniz.

WhatsApp WhatsApp Destek