‘DoğuMark 2019 yılında Erzurum’da kurulmuş tüm dünyada yüzyıllardır süre gelen büyük ticaret sistemleri ve ticari taktikleri olan sahte indirim, kampanya, fiyat ve benzeri aldatmacaları tamamıyla reddederek tam aksine doğru ürün, dürüst ticaret ilkesini benimseyen, bu ilkeleri ülkemize ve dünyamıza yeniden hatırlatmaya çalışan %100 yerli bir gıda firmasıdır.

Misyon

Misyonumuz; maalesef geçmişte kalan ticari, ahlaki ve insani değerlerimize yeniden sahip çıkarak, %100 doğal ve dürüst alışveriş sistemini vatandaşlarımıza hatırlatıp, doğal ve sağlıklı beslenme adı altında insanımıza sunulan kimyasal ürünlerin yerine, gerçek, hakiki, doğal, organik ve yöresel ürünleri gerçek fiyatlarıyla sunmaktır. Uzak mesafelerde yaşayan, hakiki ürünleri bulmakta zorlanan vatandaşlarımıza ulaşmak, son 3 ürün gibi panik alışveriş yaptırmadan, gerçek fiyatı aslında 10₺ olan örnek bir üründe 25₺ yerine 9.99₺ gibi rakam oyunları yapmadan, daha çok satış için bin bir çeşit ticari taktikler kullanmadan, doğru ve gerekli ürünü almanıza olanak sağlamak en temel ilkelerimiz’dendir.

Vizyon

Vizyonumuz; doğal ürün yapısını ve ticari ahlakı koruyarak, mevcut son teknolojileri dünya ile aynı anda kullanmak, doğal gıda üretimi, tanıtım, pazarlama ve satış alanlarında yeni teknolojiler geliştirerek üretim ve alışveriş sistemini dünya çapında kolaylaştırmak, aynı zamanda kullanılan teknolojinin insani yapımızı ve doğal yaşam dengemizi bozmasına izin vermeden hayatımıza uygulamaktır. 

Adımız ve Logomuz

Marka adımız D-O-G-U harflerinden ve  ”Mark” kelimesinden oluşmaktadır. ”D” harfi Doğal, ”O” harfi Organik, ”G” harfi Gıda, ”U” harfi ürünleri kelimelerini simgelemekle beraber, birleştirilen ”DOĞU” kelimesi ile de  aynı zamanda doğallığın ve güzelliğin tarih boyunca hep dünyanın DOĞU’sun dan geldiğine işaret etmektedir. Yumuşak Ğ’li ”DOĞU” kelimesinin oluşabilmesi için ”DOGU” kelimemiz’in hemen üstünde yer alan üç yeşil yaprak temel 3 ilkemizi ve doğallığı temsil ettiği gibi, türkçemiz de kullanılan yumuşak ”Ğ” yi de temsil etmektedir. ”Mark” kelimesi İngilizce bir kelime olup anlamsal olarak ( marka, belirti, işaret etmek, dikkate almak, damgalamak, mimlemek, hedef göstermek vb. ) amaçlarımızı tüm dünyaya duyurmak adına özel olarak seçilmiştir. Türkçe ve İngilizce kelimelerden oluşan marka adımız ve logomuz aranan doğallık DOĞU’da mesajını tüm dünyaya iletmekle beraber, ayrım yapmadan tüm insanlığı kucakladığımızın da bir göstergesidir. Unutulmamalıdır ki Güneş dahi Doğu’dan doğar…

.....
Kurucu

Hakkında

........
pazarlama uzmanı

hakkında

...........
halkla ilişkiler

hakkında.

......
müşteri desteği

hakkında

......
ziraat Mühendisi

hakkında

......
gıda mühendisi

hakkında

......
satın alma

hakkında

......
finans

hakkında

......
hukuk

hakkında

......
operasyon

hakkında

......
veteriner

hakkında

......
ürün geliştirme

hakkında

......
lojistik

hakkında

......
yazılım ve teknoloji

hakkında

......
reklam tanıtım

hakkında

......
mimar

hakkında