Cimin Üzümü, Erzincan yöresine ait organik tarım kontrolünde tamamen doğal ortamlarda doğal koşullarla yetiştirilen üzümlerdir. Hiçbir kimyasal katkı ve koruyucu madde kullanılmadan paketlenip tüketilmeye hazır hale getirilmektedir.

DAHA FAZLA OKU...

Cimin Üzümü
Cimin Üzümü

Çeşitleri

Cimin Üzümü Çeşitleri
Cimin Üzümü Çeşitleri

Bölgede yaklaşık olarak 23 farklı üzüm çeşidi yetiştirilmektedir. Ancak en yaygın olarak üretilen Karaerik üzüm çeşididir. Diğer üzüm çeşitleri Kabuğu Yufka, Kirli Şerife, Ağrazaki, Hacı Tespihi, Golot, Şıra, Kamik, Çavuş, Tilki Kuyruğu, Sultani Çekirdeksiz, Razaki, Öküzözü, Besni, Kızıl Üzüm, Keten Gömlek, Beyaz Üzüm, Gelin Parmağı, Yılan Dili, Keçi Memesi, Arı Üzümü, Abdehir, İnek Memesi ve Kuş Üzümü çeşitleridir.

Fiyatları

Cimin Üzümü Fiyatları
Cimin Üzümü Fiyatları

Erzincan’ın tescilli markalarından biri olan bu üzümün fiyatları şehirlere ve yıllık üretim durumuna bağlı olarak değişkenlik  göstermektedir. 2019 yılı için ortalama 10 TL fiyat öngörülmektedir. Öngörülen fiyat 10-15 TL olarak çeşitli şehirlerde değişkenlik göstermektedir.

Satış

Cimin Üzümü Satış
Cimin Üzümü Satış

Yörenin markası haline gelen bu ürünü online olarak mağazamızdan satın alabilirsiniz. Yılın belirli dönemlerinde üretimi ve satışı olan ürünü takip etmenizi ve bu eşsiz lezzeti tatmanızı tavsiye ederiz. Ürünün hasat zamanlarını ve satışa sunulmasını takip etmek isterseniz web sitemizin anlık bildirimlerini etkinleştirmenizi veya e-posta haber bültenimize kayıt olmanızı rica ederiz.

Nerede Yetişir?

Cimin Üzümü Nerede Yetişir
Cimin Üzümü Nerede Yetişir

Erzincan ilimizin Üzümlü ilçesinde yetişmektedir. Üzümlü ilçemizin eski adı cimin olduğundan bu isimle anılır. Sadece bu bölgeye özgü kendine has karakteriyle öne çıkan üzüm 2001 yılında Üzümlü Belediyesi’nin başvurusu ile Türk Patent Enstitüsü tarafından tescillenen ilk ve tek üzüm çeşididir.

Toptan

Cimin Üzümü Toptan
Cimin Üzümü Toptan

Toptan siparişleriniz için müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuz dan bize ulaşabilirsiniz.

Satın Al

Cimin Üzümü Satın Al
Cimin Üzümü Satın Al

Bu nadide üzümü sitemizden online olarak sipariş verebilirsiniz. 5-10 Kg seçenekler halinde bulunan üzümler ülkemizin her bölgesine anlaşmalı kargo firmaları ile gönderilebilmektedir. Ortalama 2-3 gün içinde kapınıza kadar gelen üzümleri güvenle tüketebilirsiniz.

Faydaları

Cimin Üzümü Faydaları
Cimin Üzümü Faydaları

Bağışıklık sistemimiz için faydaları saymakla bitmeyen çok özel bir üzüm çeşididir. Kansızlık ve karaciğer rahatsızlıklarına iyi geldiği birçok hekim tarafından vurgulanmıştır. Özellikle böbreklerin aktif çalışmasında önemli rolü vardır. Ayrıca vücutta biriken yağların yakılması ve eritilmesine yardımcı olur. Antioksidan madde içeriği kardiyovasküler sistem üzerinde olumlu etkilere sahiptir.

TÜKENDİ

Cimin Üzümü

Cimin Üzümü 5 Kg

 50,00 KDV Dahil + Kargo Ücretsiz
TÜKENDİ

Cimin Üzümü

Cimin Üzümü 10 Kg

 100,00 KDV Dahil + Kargo Ücretsiz
WhatsApp WhatsApp Destek