Doğal Kuru Fasulye, yerli ve ilaçsız tohumlar kullanmak suretiyle doğal şartlar ve koşullarla, doğal gübrelerle yetiştirilen, ambalaj ve paketleme aşamaları dahil herhangi bir koruyucu katkı maddesi içermeyen mahsullerdir. Fasulyeler doğada kendiliğinden yetiştiği gibi kontrollü bir biçimde doğasına uygun şartlarda da yetiştirilebilmektedir.

DAHA FAZLA OKU...

 

Doğal Kuru Fasulye
Doğal Kuru Fasulye

Doğallığın hayatımızda ne kadar önemli olduğunu her geçen gün hepimiz daha iyi anlıyoruz. GDO’lar ( Genetiği Değiştirilmiş Organizmalar ) tüm yiyecek ve içeceklerimiz de dahi maalesef hayatımıza girmiş durumda. Çiftçimizin ve üreticimizin kullandığı tohuma kadar her şey ilaçlı, aşılı, katkılı oldu ne yazık ki. Tamda bu noktada hayatımıza ve beslenme alışkanlıklarımıza köklü bir değişim uygulama zamanı çoktan geldi geçiyor bile. En azından çocuklarımıza ve gelecek nesillerimize bu güne kadar olumsuz olarak tecrübe ettiğimiz gıda alışkanlıklarımızı, beslenme yanlışlarımızı aktarmanın tam zamanı.

Son yıllarda ülkemizde olduğu gibi tüm dünyada da sağlıklı ve doğal beslenme, bilinçli ve kontrollü gıda tüketimi ve benzeri konular sıkça konuşulmaya ve tartışılmaya başlandı. Doğal ürünlere yönelim ve talep en başta olması gerektiği gibi yeniden canlanmaya başladı. Doğal yaşama adım atmaya hazır mısınız?

Çeşitleri

Doğal Kuru Fasulye Çeşitleri
Doğal Kuru Fasulye Çeşitleri

Doğal Kuru Fasulyeler dünyada çok çeşitli ve farklı türlerde üretilmektedir. Tercih edeceğiniz çeşitlerde katkısız, doğal ve organik olmasına azami ölçüde dikkat etmeniz gerekmektedir.

Ülkemizde yetiştirilen ve tüketilen başlıca doğal çeşitler aşağıdaki gibidir.

  • Şeker Fasulye
  • Barbunya Fasulye
  • Dermason Fasulye
  • Çalı Fasulye
  • Horoz Fasulye
  • Bombay Fasulye
  • Selanik Fasulye
  • Sıra Fasulye
  • Maş Fasulye

Fiyatları

Doğal Kuru Fasulye Fiyatları
Doğal Kuru Fasulye Fiyatları

Bu mahsullerin fiyatları üretim koşullarına, arz talep yoğunluğuna, siyasi ve ekonomik değişimlere, tarımsal ve zirai politikalara, iklim değişikliklerine göre değişmektedir. Yukarıda bahsi geçen çeşitler için 2020 yılı itibarı ile kg fiyatları 10-70 TL arasında değişkenlik göstermektedir.

Satış

Doğal Kuru Fasulye Satış
Doğal Kuru Fasulye Satış

Bu kuru fasulyeleri ülkemizin çeşitli bölgelerinde bulabileceğiniz gibi online ve fiziksel mağazalarımızdan da temin edebilirsiniz.

Markaları

Doğal Kuru Fasulye Markaları
Doğal Kuru Fasulye Markaları

Bu özel ürünler genellikle markasız olmakla birlikle, köylerde yetiştirilip üretilebileceği gibi çeşitli firmalar ve markalar tarafından da özel olarak üretilmektedir.

Toptan

Doğal Kuru Fasulye Toptan
Doğal Kuru Fasulye Toptan

Perakende olarak bireysel müşterilerimize hizmet veren firmamız ticaret yapan veya kurumsal ihtiyaçlarına yönelik kurumsal müşterimize de hizmet vermektedir.

 28,00 KDV Dahil + Kargo Ücretsiz
 28,00 KDV Dahil + Kargo Ücretsiz
 30,00 KDV Dahil + Kargo Ücretsiz
 35,00 KDV Dahil + Kargo Ücretsiz
 50,00 KDV Dahil + Kargo Ücretsiz
 75,00 KDV Dahil + Kargo Ücretsiz
 85,00 KDV Dahil + Kargo Ücretsiz
 120,00 KDV Dahil + Kargo Ücretsiz
 135,00 KDV Dahil + Kargo Ücretsiz
 150,00 KDV Dahil + Kargo Ücretsiz
 235,00 KDV Dahil + Kargo Ücretsiz
 240,00 KDV Dahil + Kargo Ücretsiz
WhatsApp WhatsApp Destek